אני רוצה הצעת מחיר ⇐

שיווק ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות הפכו לחלק מחיי היום-יום של כולנו. רובנו גולשים כדי לצרוך תכנים בשעות הפנאי, ועסקים שיפעלו בצורה הנכונה במדיה הנכונה ירוויחו מיתוג, חשיפה, הגברת מודעות ואינטראקציה ישירה עם קהל הלקוחות. לכל רשת חברתית יש את הייחודיות שלה. לאחר שנבין את העסק שלך לעומק, נוכל לבחור את הרשתות החברתיות הרלוונטיות ביותר עבורך ולתכנן את המהלכים השיווקיים בהתאם ליעדים ומטרות העסק.

שיווק ברשתות  החברתיות מתחלק ל-2: ניהול עמודים עסקיים וקידום ממומן.

ניהול עמודים עסקיים

עמודים עסקיים מאפשרים לעסקים לשמור על נוכחות במקומות הנכונים, לפרסם לקהל הלקוחות המתאים ולשמור על קשר לא פורמלי עם הלקוחות.
איך זה נעשה?

 • יצירת אסטרטגיה שיווקית לכל רשת חברתית
 • יצירת פרסונה מתאימה וגיבוש "הקול" של העמוד
 • תכנון גאנט תקופתי בהתאם לחגים, מועדים מיוחדים, עונתיות של העסק ועוד
 • איסוף חומרים ותכנים רלוונטיים לקהל הלקוחות
 • מענה און-ליין ושירות לקוחות ראשוני בעמוד
 • טיפול בהודעות ספאם ונסיונות פישינג
 • מעקב יומי אחר הפעילות בעמודים
 • דו"חות חודשיים על היקף הפעילות בכל רשת חברתית

קידום ממומן ברשתות החברתיות

בקידום הממומן נבחר את הרשתות המתאימות לכל עסק. את הקמפיינים להעלאת מודעות, הגברת החשיפה, ומכירות המוצרים והשירותים, נתכנן בהתאם לפעילות של העסק, על מנת לתגבר ולהעצים אותה.

למה צריך נוכחות ברשתות החברתיות?

רוב הלקוחות ירצו לקבל עוד קצת מידע לפני שיפנו אליך. אפשר לתת ליד הגורל להחליט איזה מידע יהיה נגיש, ואפשר לפעול על מנת לוודא שרוב המידע שהלקוחות ימצאו יהיה תכנים שאנחנו יצרנו וביקורות חיוביות של לקוחות. כמובן שהנוכחות ברשת החברתית צריכה להתאים לרשת ולקהל היעד שלנו, וזה החלק המעניין!

עוד בשיווק באינטרנט:

רוצה להתחיל?

הצוות המעולה שלנו כבר מוכן לבנות לך אסטרטגיה ולהתחיל עם מסעות הפרסום, אז למה לחכות? אפשר להתקשר אלינו ל 050-8824178 או להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם 🙂  רוצה להתחיל?

  הצוות המעולה שלנו כבר מוכן לבנות לך אסטרטגיה ולהתחיל עם מסעות הפרסום, אז למה לחכות? אפשר להתקשר אלינו (בלחיצה פה למטה) או להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם 🙂
   רוצה להתחיל?

   הצוות המעולה שלנו כבר מוכן לבנות לך אסטרטגיה ולהתחיל עם מסעות הפרסום, אז למה לחכות?
   אפשר להתקשר אלינו ל 050-8824178 או להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם 🙂