אני רוצה הצעת מחיר ⇐

פרסום בפייסבוק

עם למעלה מממיליארד חברים בעולם, 4 מיליון חברים בישראל ומתוכם 2 מיליון גולשים ברשת על בסיס יומי – פייסבוק היא הרשת החברתית החזקה בישראל (ואחת המובילות בעולם). אין ספק שחלק ניכר מקהל היעד שלך נמצא בדיוק שם!

פייסבוק באופן כללי היא זירה מעולה ליצירת מודעות וחשיפה מדויקת למותג, למוצרים ולשירות. הדיוק בחשיפה בנוי על מיקוד קהל היעד שלנו, והאפשרות לטרגט אותו בקמפיינים. פייסבוק מאפשרת פילוח קהלים ברמות גבוהות ועל ידי פרמטרים מגוונים מאוד. עם ידע מקצועי ומחקר על קהל היעד הספציפי של כל עסק, ניתן לבנות תמהיל פרסומי מדויק מאוד לכל קהל יעד, ולפנות לקשת רחבה של קהלי יעד אופציונליים.
הממשק של פייסבוק מאפשר ליצור מספר סוגי קמפיינים, וכלל האצבע הוא שלכל קמפיין יש מטרה אחת. מטרות הקמפיין מתחלקות ל-3 : יצירת חשיפה; קריאה לפעולה (תנועה לאתר, הורדת אפליקציה, צפייה בוידאו וכ'ו); או להתמקד בהמרות למכירות ויצירת לידים.

מטרת הקמפיין תיבחר בהתאם לסוג העסק או השירות, אפיון של קהל היעד, עלויות המוצרים והפרסום ועוד. כל עסק יבחר ויחליט על המטרות העסקיות שלו, ואנחנו נטפל בהתאמת סוגי הקמפיינים הנכונים והבנייה שלהם. בניית הקמפיינים כוללת התאמת אימג', מסר, מיקום המודעות, הגדרת התקציב ועוד.

כשהקמפיין כבר רץ, נעשה מעקב ואופטימיזציה, מקצה שיפורים ודו"חות חודשיים כדי שתמיד תהיו עם יד על הדופק.

 

דרכים נוספות לשווק באינטרנט:

רוצה להתחיל?

הצוות המעולה שלנו כבר מוכן לבנות לך אסטרטגיה ולהתחיל עם מסעות הפרסום, אז למה לחכות? אפשר להתקשר אלינו ל 050-8824178 או להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם 🙂  רוצה להתחיל?

  הצוות המעולה שלנו כבר מוכן לבנות לך אסטרטגיה ולהתחיל עם מסעות הפרסום, אז למה לחכות? אפשר להתקשר אלינו (בלחיצה פה למטה) או להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם 🙂
   רוצה להתחיל?

   הצוות המעולה שלנו כבר מוכן לבנות לך אסטרטגיה ולהתחיל עם מסעות הפרסום, אז למה לחכות?
   אפשר להתקשר אלינו ל 050-8824178 או להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם 🙂