אני רוצה הצעת מחיר ⇐

פרסום בלינקאין

לינקדאין היא רשת חברתית המתמחה בעולם העבודה. היוזרים ברשת הזו מתמקדים בפן המקצועי  – הנסיון התעסוקתי שלנו, משרות, תפקידים, מקומות עבודה, המלצות מקצועיות ובאופן כללי אפשר להגיד שלינקדאין היא רשת חברתית הבנוייה על קורות החיים שלנו.

לכן לינקדאין מתאימה מאוד לשיווק B2B. המידע העסקי שמשרת את ממשק המודעות בלינקדאין, מאפשר לנו לטרגט קהלים בצורה מדויקת מבחינה מקצועית. אם יש לנו מוצר שלדעתנו יתאים מאוד לחברה X, נוכל לטרגט את כל עובדות ועובדי החברה בקמפיין הפרסום ולהציג להם את המודעות שלנו. נוכל גם לבחור את קהל היעד לפי תפקידים, לפי אוניברסיטה ועוד פילוחים שונים ומגוונים, הקשורים לפן המקצועי, שיכולים לגרום להצלחת הקמפיינים.

העלויות לקליק בלינקדאין מעט יקרות יותר (יחסית לפייסבוק וגוגל) וזה מפני שאנחנו יכולים לבצע פילוחים מדויקים בתוך הנישה המקצועית, ולהגיע לאנשים המתאימים, באופן הנכון ובמקום הנכון ליצירת עסקים.

ומה עוד?

רוצה להתחיל?

הצוות המעולה שלנו כבר מוכן לבנות לך אסטרטגיה ולהתחיל עם מסעות הפרסום, אז למה לחכות? אפשר להתקשר אלינו ל 050-8824178 או להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם 🙂  רוצה להתחיל?

  הצוות המעולה שלנו כבר מוכן לבנות לך אסטרטגיה ולהתחיל עם מסעות הפרסום, אז למה לחכות? אפשר להתקשר אלינו (בלחיצה פה למטה) או להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם 🙂
   רוצה להתחיל?

   הצוות המעולה שלנו כבר מוכן לבנות לך אסטרטגיה ולהתחיל עם מסעות הפרסום, אז למה לחכות?
   אפשר להתקשר אלינו ל 050-8824178 או להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם 🙂