היי, שמחות שהגעת אלינו!

טראפיק בוקס מציעה שירותי מעטפת לשיווק ופתרונות דיגיטליים: בניית אתרים ושיווק דיגיטלי, הכוללים קידום ממומן בגוגל (PPC) וברשתות החברתיות, קידום אורגני (SEO), ייעוץ שיווקי, עיצוב ועוד.

 

למה לעבוד איתנו?

כי מעבר לחשיבות שאנחנו מייחסות ליחסי עבודה מעולים,  חשוב לנו להבין את הצרכים, המטרות והיעדים של הלקוחות והעסקים איתם אנו עובדות. אנחנו מקפידות על מחקר שוק בתחילת העבודה על כל פרויקט, ומעקב צמוד אחר המגמות, העדכונים והחידושים בשיווק הדיגיטלי באופן שוטף. כמו תחום המדיה עצמו, גם אנחנו מתפתחות, לומדות ומתמקצעות כל הזמן.
מאמינות בלהעביר את זה הלאה, ומרצות למדיה חברתית ובניית אתרים במכללת פסגות ומכללת נס.

   מייסדות טראפיק בוקס:

קרן זק

קרן זק

Co-founder

בניית אתרים וורדפרס וקידום אורגני SEO
מרצה על מדיה חברתית ובניית אתרים במכללת פסגות ומכללת נס.

ומעבר לעבודה: חובבת חתולות ואקטיביזם. מתנדבת במכללה - עמותה להחזרת נשים למעגל העבודה

שיר ברט

שיר ברט

Co-founder

מומחית PPC ומנהלת תוכן
מרצה במכללת פסגות לניהול קמפיינים ורשתות חברתיות.

ומעבר לעבודה: חובבת קריאה ופמיניזם. מתנדבת באיגי - ארגון נוער גאה.

משקפיים ורודים

ובנימה יותר אישית

אנחנו שמות דגש, גם בחיים וגם ברמה המקצועית, על שיוויון, כבוד ופתיחות. אם יש לך עסק, חברה, עמותה או מיזם שעוסק בזכויות מיעוטים, נשים, להט"בק, חיות או כל נושא שקשור או נושק לאחד מאלו – אנחנו יותר מנשמח לקחת חלק בקידום שלהם לדרגה הבאה. אידיאולוגיה מבחינתנו היא לא מילה גסה, וזו זכות עבורנו לקחת חלק בפרויקט שמקדם אג'נדה חברתית.

עם זאת, אנחנו מאמינות שרוב המוצרים והשירותים עונים על צורך מסוים ותורמים בצורה זו או אחרת לאנשים. יש לנו משקפיים מאוד ורודים, אז שלחו לנו מייל, תרימו טלפון, ספרו לנו קצת על החברה או המיזם, ונמשיך משם.

רוצה להתחיל?

הצוות המעולה שלנו כבר מוכן לבנות לך אסטרטגיה ולהתחיל עם מסעות הפרסום, אז למה לחכות? אפשר להתקשר אלינו ל 050-8824178 או להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם 🙂  רוצה להתחיל?

  הצוות המעולה שלנו כבר מוכן לבנות לך אסטרטגיה ולהתחיל עם מסעות הפרסום, אז למה לחכות? אפשר להתקשר אלינו (בלחיצה פה למטה) או להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם 🙂
   רוצה להתחיל?

   הצוות המעולה שלנו כבר מוכן לבנות לך אסטרטגיה ולהתחיל עם מסעות הפרסום, אז למה לחכות?
   אפשר להתקשר אלינו ל 050-8824178 או להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם 🙂